BOUW & RENO 2022 VAN 15-23 JANUARI

Na twee jaar zonder beurzen is het eindelijk weer zo ver: we trekken naar de beursstand op Bouw&Reno 2022 in de Antwerp Expo!
We selecteerden ook dit jaar weer een aantal prachtige, levensechte kunstgrassen om onze collectie te vervolledigen en stellen die maar al te graag voor. Ben jij volop aan het (ver)bouwen en nog op zoek naar een makkelijke, onderhoudsarme transformatie van jouw tuin? Kom ons team dan snel bezoeken op deze leuke beurs!

15 tot en met 23 januari

Het is alweer twee seizoenen geleden dat we onze beursstand mochten opzetten, en ons team kijkt dan ook erg uit naar het contact met onze klanten op de beurs in Antwerp Expo. Op onze stand ontdek je alvast een deel van onze kunstgrascollectie en ons team staat uiteraard klaar om je te informeren over de beste oplossing voor jouw project. Wil je meer informatie over kunstgras, de installatie en de collectie levensecht namaakgras, dan kan je ons vinden op stand 1248! De beurs loopt van 15 tem 23 januari 2022. 

Gratis kaarten

Deze beurs biedt tonnen inspiratie voor iedereen die bezig is met het bouwen of verbouwen van hun droomproject. Wens jij erbij te zijn samen met een extra persoon? Dan hebben we goed nieuws: Resigrass mag gratis kaarten weggeven (zolang voorraad strekt). Deze kan je bekomen in ons filiaal te Ekeren op weekdagen tussen 10-17u en na registratie, geven ze jou en je +1 toegang tot de beurs. 

Coronaproof 

Dat we nog niet helemaal uit het coronatijdperk zijn, hoeven we je niet meer te vertellen. De beurs houdt echter rekening met strikte veiligheidsmaatregelen, die iedereen zijn gezondheid garanderen. Zo geldt er een registratieplicht om het aantal bezoekers te monitoren, legt iedere bezoeker een geldig CST voor en worden er mondmaskers gedragen ter verdere inperking van de risico's. Alle info betreffende de maatregelen vind je hier: https://www.bouwreno.be/coronamaatregelen/
Zo kan jij in alle veiligheid inspiratie opdoen en genieten van al het nieuws dat er op de markt is! 

We hebben alvast erg veel zin in de eerste beurs van het seizoen en ontvangen jullie met veel plezier op onze stand voor een babbeltje en wat meer info! Je gratis kaartjes kan je in ons filiaal in Ekeren ophalen. Tot binnenkort!